Αίτηση για Απαλλαγή Τελών Φοίτησης_ΠΜΣ “Παθολογία και Θεραπευτική του Στόματος”

Καλούνται οι νεοεισαχθέντες μεταπτυχιακοί φοιτητές, του ακαδημαϊκού έτους 2020-2021 του ΠΜΣ «Παθολογία και Θεραπευτική του Στόματος» του Τμήματος Οδοντιατρικής που πιστεύουν ότι πληρούν τις οικονομικές προϋποθέσεις για απαλλαγή από την υποβολή του ειδικού παράβολου κλινικής άσκησης, να καταθέσουν σχετική αίτηση στη γραμματεία του ΠΜΣ (5ος όροφος) ή  και ηλεκτρονικά στην ηλεκτρονική διεύθυνση skfakali@dent.auth.gr, έως την Τρίτη 3 Νοεμβρίου 2020, επισυνάπτοντας τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Αίτηση (επισυνάπτεται)
1. Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης
2. Εκκαθαριστικό σημείωμα τελευταίου φορολογικού έτους ατομικό
3. Εκκαθαριστικό σημείωμα τελευταίου φορολογικού έτους οικογενειακό
4. Δήλωση φόρου εισοδήματος φυσικών προσώπων Ε1 τελευταίου φορολογικού έτους ατομικό
5. Δήλωση φόρου εισοδήματος φυσικών προσώπων Ε1 τελευταίου φορολογικού έτους οικογενειακό
6. Πράξη διοικητικού προσδιορισμού φόρου (ΕΝ.Φ.Ι.Α) ατομικό
7. Πράξη διοικητικού προσδιορισμού φόρου (ΕΝ.Φ.Ι.Α) οικογενειακό

Οι μεταπτυχιακόι φοιτητές έχουν δικαίωμα να καταθέσουν ένσταση σχετικά με τα αποτελέσματα της απαλλαγής, εντός 5 εργάσιμων ημερών από την επόμενη της ανάρτησης των αποτελεσμάτων.

Από τη Γραμματεία