Συμβόλαιο Αστικής Ευθύνης – Ανανέωση Εγγραφής Εξαμήνου

Σύμφωνα με απόφαση της Γενικής Συνέλευσης Ειδικής Σύνθεσης καλούνται όλοι οι μεταπτυχιακοί φοιτητές να συνάψουν προσωπικό συμβόλαιο Αστικής Ευθύνης και αντίγραφό του να καταθέσουν για τον ατομικό τους φάκελο στη Γραμματεία του ΠΜΣ, το αργότερο μέχρι την έναρξη του εαρινού εξαμήνου.

Με την ευκαιρία σας υπενθυμίζουμε, ότι σύμφωνα με τον Εσωτερικό Κανονισμό Λειτουργίας του ΠΜΣ, απαιτείται Ανανέωση Εγγραφής στην αρχή κάθε εξαμήνου, η οποία θα πρέπει να συνοδεύεται με το απόκομμα καταβολής του ειδικού παραβόλου ενίσχυσης της κλινικής άσκησης.

Η Αίτηση Ανανέωσης Εγγραφής διατίθεται σε έντυπη μορφή από τη Γραμματεία του ΠΜΣ και τις Γραμματείες των Κατευθύνσεων, ενώ ταυτόχρονα είναι αναρτημένη στην ιστοσελίδα του Τμήματος.

Από τη Γραμματεία ΠΜΣ