Ανακοίνωση της Α΄ και Β΄ Δερματολογικής Κλινικής για τις εξετάσεις Ιουνίου 2020 των οδοντιάτρων στο μάθημα «Δερματολογία – Αφροδισιολογία»

Οι εξετάσεις στο μάθημα Δερματολογία – Αφροδισιολογία  θα πραγματοποιηθούν ηλεκτρονικά στις 30/06/2020.

Η εξέταση θα είναι προφορική και θα γίνει με τηλεδιάσκεψη μέσω του zoom.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι φοιτητές που έχουν συναινέσει με τους όρους και τον τρόπο της εξέτασης.

Στους φοιτητές θα σταλεί εγκαίρως η πρόσκληση για το Meeting καθώς και το ID με το οποίο θα μπορέσουν να συνδεθούν σ’ αυτό.

Για τον τρόπο εγκατάστασης και χρήσης του zoom οι φοιτητές μπορούν να βρουν πληροφορίες στη διεύθυνση https://it.auth.gr/el/zoomparticipant.

Από τις Γραμματείες της Α΄ και Β΄ Δερματολογικής Κλινικής Α.Π.Θ.

19/06/2020