ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

1. Σύμφωνα με την απόφαση της Συγκλήτου ΑΠΘ (3024/26-5-2020), οι φοιτητές των Ακαδημαϊκών τμημάτων του ΑΠΘ θα κληθούν με ηλεκτρονικό μήνυμα που θα λάβουν σύντομα από το ΚΗΔ,  να καταθέσουν ηλεκτρονική δήλωση πρόθεσης συμμετοχής σε εξ αποστάσεως εξετάσεις για την τρέχουσα εξεταστική περίοδο μέσα από το περιβάλλον ηλεκτρονικής γραμματείας https://sis.auth.gr.

2. Εκτός από τις δηλώσεις στο ΚΗΔ, θα πρέπει να δηλώσετε συμμετοχή στις εξετάσεις και στο Τμήμα Οδοντιατρικής, σύμφωνα με τον παρακάτω τρόπο:

• Δηλώνετε συμμετοχή ηλεκτρονικά, στέλνοντας mail στη διεύθυνση: xarapetri@dent.auth.gr,
  • Το μήνυμα συμμετοχής θα πρέπει να σταλεί από τον ιδρυματικό σας λογαριασμό και μόνο!
  • Πρέπει να δηλωθεί το κάθε μάθημα ξεχωριστά. Κάθε φοιτητής θα στείλει τόσα μηνύματα όσα και τα μαθήματα στα οποία θα εξεταστεί.
  • To μήνυμα θα είναι κενό, χωρίς κείμενο. Στο θέμα θα αναγράψετε:
    1.  τον κωδικό του μαθήματος όπως φαίνεται στον παρακάτω κατάλογο,
    2. κόμμα,
    3. και το ΑΕΜ σας (χωρίς κενό)

-π.χ. 100211C,00000 (κωδ. μαθ.,ΑΕΜ)

• Προσοχή στους κωδικούς των μαθημάτων: Πρέπει να συμφωνούν με τις δηλώσεις μαθημάτων σας.
  • Οι δηλώσεις θα πρέπει να γίνουν μέχρι και την Τρίτη 02-06-2020. Μετά την ημερομηνία αυτή δεν θα γίνουν δεκτές άλλες δηλώσεις.
  • Για μαθήματα που δεν περιλαμβάνονται στον επισυναπτόμενο κατάλογο, ανατρέξτε στις ανακοινώσεις ή επικοινωνήστε με τη Γραμματεία του αντίστοιχου Εργαστηρίου ή τον υπεύθυνο  μαθήματος.

Επισυνάπτεται κατάλογος μαθημάτων.

Από την Γραμματεία