Διοργάνωση Σεμιναρίου με θέμα: «Οργάνωση – Διαχείριση Οδοντιατρείου» Πρόσκληση – Πρόγραμμα

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ

Διοργάνωση Σεμιναρίου
με θέμα: «Οργάνωση – Διαχείριση Οδοντιατρείου»

Το Τμήμα Οδοντιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης διοργανώνει σεμινάριο με θέμα: «Οργάνωση – Διαχείριση Οδοντιατρείου», που θα πραγματοποιηθεί στις 20 και 21 Μαΐου 2016 στο Αμφιθέατρο του Μανδαλιδείου Ερευνητικού Κέντρου του Τμήματος Οδοντιατρικής.

Η εκδήλωση απευθύνεται στους τελειόφοιτους φοιτητές του Τμήματος, αλλά και σε επαγγελματίες οδοντιάτρους.

Για τους 5ετείς φοιτητές του Τμήματος Οδοντιατρικής η συμμετοχή είναι υποχρεωτική.

Οι επί πτυχίω φοιτητές, έως 30 άτομα, θα πρέπει να δηλώσουν συμμετοχή έως και τις 16 Μαΐου 2016 στη Γραμματεία του Τμήματος. Θα ληφθεί υπόψη η σειρά προτεραιότητας δήλωσης, λόγω της μικρής διαθεσιμότητας θέσεων της αίθουσας.

Για τους επαγγελματίες οδοντιάτρους, έως 50 άτομα, θα ληφθεί υπόψη η σειρά προτεραιότητας δήλωσης στη Γραμματεία του Τμήματος, λόγω της μικρής διαθεσιμότητας θέσεων της αίθουσας.

Κόστος συμμετοχής οδοντιάτρων 120,00 ευρώ.

Για τους ενεργούς μεταπτυχιακούς φοιτητές έκπτωση 50%.

Η συμμετοχή των φοιτητών είναι δωρεάν.

Το κόστος συμμετοχής θα κατατεθεί στο λογαριασμό της Τράπεζας Πειραιώς GR4501722020005202002079917.

Στις 20 Μαΐου 2016 δεν θα λειτουργήσουν οι Κλινικές και τα Εργαστήρια για τη διευκόλυνση των συμμετεχόντων.

Στα πλαίσια της εκδήλωσης θα λειτουργήσει έκθεση προϊόντων στο φουαγιέ του Αμφιθεάτρου.

Η Πρόσκληση και το Πρόγραμμα του Σεμιναρίου θα αναρτηθούν στην ιστοσελίδα του Τμήματος Οδοντιατρικής: http://www.dent.auth.gr/

Από τη Γραμματεία