Ενημέρωση για την εξυπηρέτηση ηλεκτρονικών αιτήσεων φοιτητών

Την ερχόμενη Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου 2017, 13:30-14:30 πρόκειται να πραγματοποιηθεί ενημέρωση από το ΚΗΔ για την εξυπηρέτηση ηλεκτρονικών αιτήσεων φοιτητών για παραλαβή πιστοποιητικών (π.χ. αναλυτική βαθμολογία, βεβαίωση σπουδών).

Η ενημέρωση αφορά τους υπαλλήλους γραμματειών που θα εξυπηρετούν αυτά τα αιτήματα και θα διεξαχθεί στην Κεντρική Νησίδα Υπολογιστών στο ισόγειο της Κεντρικής Βιβλιοθήκης ΑΠΘ. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν αίτηση για συμμετοχή από εδώ.

Παράλληλα, για όσους δεν έχουν τη δυνατότητα να παρευρεθούν θα μπορούν να την παρακολουθήσουν ζωντανά από την ιστοσελίδα της ανακοίνωσης και να υποβάλουν απευθείας τις ερωτήσεις τους από την επιλογή Live Chat της ιστοσελίδας επικοινωνίας.

Είμαστε στη διάθεσή σας για περισσότερες πληροφορίες.

——————————————————-
Κέντρο Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης ΑΠΘ