ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝ_εξετάσεις στο μάθημα της Γενικής Ιστολογίας _ Τρίτη 23/6/2020

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ

ΙΣΤΟΛΟΓΙΑΣ-ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΙΑΣ

ΙΑΤΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΠΘ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Γίνεται γνωστό στους Α΄ ετείς φοιτητές του Ιατρικού και Οδοντιατρικού Τμήματος ότι οι εργαστηριακές εξετάσεις στο μάθημα της Γενικής Ιστολογίας

θα γίνουν την Τρίτη 23/6/2020  ως εξής:

Θα μπείτε με τον ιδρυματικό σας λογαριασμό στην πλατφόρμα του e-learning auth, στη σελίδα του μαθήματος Γενική Ιστολογία του Εργαστηρίου Ιστολογίας-Εμβρυολογίας. Θα μπείτε στο πλαίσιο εξετάσεις και από εκεί στις-«εργαστηριακές εξετάσεις».

Οι ερωτήσεις θα εμφανιστούν στις 11 π.μ. και θα έχετε 5 λεπτά περιθώριο να αναγνωρίσετε 10 ιστούς. Οι ερωτήσεις θα είναι πολλαπλής επιλογής και μόνο μία απάντηση θα είναι η σωστή.

Δικαίωμα συμμετοχής στις εργαστηριακές εξετάσεις έχουν οι φοιτητές που έχουν μόνο μια απουσία στα διαδικτυακά  μαθήματα της Γενικής Ιστολογίας.

Από τη Γραμματεία

του Εργαστηρίου