Η Κοινή Ελληνιστική γλώσσα της Αγίας Γραφής και η Πολιτισμική της διάσταση. Β΄ Κύκλος: Η περίπτωση των δύο προς Θεσσαλονικείς επιστολών του απ. Παύλου

Πρόγραμμα επιμόρφωσης από το Κέντρο Επιμόρφωσης και Διά Βίου Μάθησης του ΑΠΘ με συμβατική και εξ αποστάσεως διδασκαλία

Το Εργαστήριο Βιβλικών Σπουδών του Τμήματος Ποιμαντικής και Κοινωνικής Θεολογίας, στο πλαίσιο του Κέντρου Επιμόρφωσης και Διά Βίου Μάθησης του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, μετά από την επιτυχή διεξαγωγή του Α΄ κύκλου, διοργανώνει τον Β΄ κύκλο του προγράμματος με τίτλο  «Η Κοινή Ελληνιστική γλώσσα της Αγίας Γραφής και η πολιτισμική της διάσταση. Β΄ Κύκλος: Η περίπτωση των δύο προς Θεσσαλονικείς Επιστολών του απ. Παύλου».