Σεμινάριο ΚΕΣΥΨΥ “Νεαροί ενήλικες και ζητήματα διατροφής”

Δράσεις ΚΕ.ΣΥ.Ψ.Υ. Α.Π.Θ

2016-2017

Στο πλαίσιο πρόληψης και ενημέρωσης το Κέντρο Συμβουλευτικής και Ψυχολογικής Υποστήριξης Α.Π.Θ (ΚΕ.ΣΥ.Ψ.Υ.) διοργανώνει για τους φοιτητές/τριες του Α.Π.Θ σε συνεργασία με το A΄ Εργαστήριο Φαρμακολογίας Ιατρικό Τμήμα με υπεύθυνο την καθηγήτρια κ. Μυρωνίδου-Τζουβελέκη Μαρία και την Επιστημονική Εταιρεία Φοιτητών/τριών Ιατρικής Ελλάδας το παρακάτω ενημερωτικό σεμινάριο:

Νεαροί ενήλικες και ζητήματα διατροφής

Ημερομηνία διεξαγωγής: 23/3/2017, στις 13:30-15:00 μ.μ:

Τόπος διοργάνωσης:          Αίθουσα «Χριστοδούλου», Κτηνιατρική Σχολή Α.Π.Θ, ισόγειο (είσοδος από τις λίμνες)

Δηλώσεις συμμετοχής στη Νεοφυτίδου Ελισάβετ, ψυχολόγο ΚΕ.ΣΥ.Ψ.Υ. Α.Π.Θ, στο email : eneofyti@psy.auth.gr (δηλώνοντας το όνομα και τη σχολή).

Η συμμετοχή είναι δωρεάν.

Θα δοθεί βεβαίωση συμμετοχής (η παραλαβή της από το γραφείο της Επιτροπής Κοινωνικής Πολιτικής ΑΠΘ, στο ισόγειο -κτίριο Διοίκησης)

ΚΕ.ΣΥ.Ψ.Υ Α.Π.Θ