• Ελληνικά
  • English

ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΙV ΘΕΩΡΙΑ – ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΞΑΜΗΝΟΥ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

 

Τα μαθήματα της Στοματολογίας  ΙV (Ι’ εξάμηνο) θα ξεκινήσουν την ΔΕΥΤΕΡΑ  20  Φεβρουαρίου 2017 και έχουν ως εξής:

Ι 1  ΘΕΩΡΙΑ  την ΔΕΥΤΕΡΑ  13:00 – 14:00 

Όπως και στο προηγούμενο εξάμηνο οι μισοί θα κάνουν στην Αίθουσα Σεμιναρίων Α’ του υπογείου και οι υπόλοιποι μισοί στην Αίθουσα Σεμιναρίων της Στοματολογίας στον 4ο όροφο.(απέναντι από την κλινικη). Ο χωρισμός είναι ο ίδιος δηλ.

 

ΦΟΙΤΗΤΕΣ  Ι 1’ ΕΞΑΜΗΝΟΥ,  Ακαδημαϊκού Έτους  2016 -17

Τμήμα (1)  Θεωρίας ΔΕΥΤΕΡΑΣ 13:00 – 14:00

Αίθουσα Σεμιναρίων Στοματολογίας 4ος   (ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ)

 

A/A

AEM

Επώνυμο

Όνομα

       

1

10052 

ΓΙΟΒΑΝΙΤΣΑΣ 

ΙΩΑΝΝΗΣ 

2

10183

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

3

10184

ΕΥΤΑΞΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4

10242

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΣ -ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5

10185

ΖΙΩΡΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

6

10253

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

7

10289

ΚΑΛΑΜΑΡΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΔΑ

8

10186

ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

9

10187

ΚΑΠΟΥΛΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

10

10189

ΚΑΡΑΟΥΛΑ

ΜΑΡΙΑ

11

10190

ΚΑΡΑΧΡΙΣΤΙΑΝΙΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

12

10191

ΚΑΡΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

13

10243

ΚΑΥΚΟΥΛΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

14

10279

ΚΙΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15

10268

ΚΟΛΟΒΟΥ

ΣΤΟΛΙΝΑ

16

10193

ΚΟΠΑΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

17

10194

ΚΟΥΒΕΛΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

18

10195

ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ

ΑΝΝΑ

19

10196

ΚΥΡΚΟΥ

ΝΙΚΗ

20

10197

ΚΥΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

21

10198

ΚΥΤΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

22

10199

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

23

10271

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΛΕΝΗ

24

10280

ΚΩΣΤΑΡΑΚΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

25

10200

ΛΑΖΑΡΙΔΗ

ΙΩΑΝΝΑ

26

10201

ΛΙΟΥΤΑ

ΓΛΥΚΕΡΙΑ

27

10269

ΛΥΣΣΑΡΗ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

28

10234

ΤΣΑΛΤΑΜΠΑΣΗ

ΑΘΗΝΑ

 

ΦΟΙΤΗΤΕΣ  Ι 1’ ΕΞΑΜΗΝΟΥ,  Ακαδημαϊκού Έτους  2016 -17

Τμήμα (2)  Θεωρίας ΔΕΥΤΕΡΑΣ 13:00 – 14:00

Αίθουσα Σεμιναρίων A’ Υπογείου   (ΦΑΡΜΑΚΗ)

 

A/A

AEM

Επώνυμο

Όνομα

 

 

 

 

1

10263

ABUFARHA         

RAMI

2

10264

DEMI

FIORELA

3

10284

GRIGORYAN

LARISA

4

10128

NIAZY

KARIM ΝΙΑΖΜΟ

5

10172

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

6

10173

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

   7

10174

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

8

10175

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

9

10291

ΑΡΒΑΝΙΤΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

10

10292

ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ

ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

11

10293

ΒΕΖΟΥΛΙ

ΜΠΛΕΡΙΝΑ

12

10176

ΒΕΛΛΗ

ΙΩΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ

13

10177

ΒΙΤΚΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

14

10265

ΒΟΥΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

15

10247

ΓΑΖΗΣ

ΔΑΜΙΑΝΟΣ- ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

16

10178

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

17

10241

ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ

ΝΕΚΤΑΡΙΑ – ΜΗΝΑ

18

10248

ΓΙΩΤΗ

ΜΑΥΡΕΤΑ

19

10179

ΓΚΟΤΣΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

20

10266

ΓΝΑΦΑΚΗ

ΝΙΚΗ

21

10278

ΓΡΙΒΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

22

10180

ΔΑΡΔΑΜΠΟΥΝΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

23

10181

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ

ΑΡΕΤΗ – ΗΛΕΚΤΡΑ

24

10267

ΔΕΛΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

25

10270

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΩΤΗΡΗΣ

26

10251

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

27

10285

ΔΟΝΤΑ

ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

Ι 2  ΘΕΩΡΙΑ  την ΠΕΜΠΤΗ  13:00 – 14:00

Όπως και στο προηγούμενο εξάμηνο οι μισοί θα κάνουν στην Αίθουσα Σεμιναρίων Β’ του υπογείου και οι υπόλοιποι μισοί στην Αίθουσα Σεμιναρίων της Στοματολογίας στον 4ο όροφο.(απέναντι από την κλινικη). Ο χωρισμός είναι ο ίδιος δηλ.

 

ΦΟΙΤΗΤΕΣ  I 2’ ΕΞΑΜΗΝΟΥ,  Ακαδημαϊκού Έτους  2016 -17

Τμήμα (2)  Θεωρίας ΠΕΜΠΤΗΣ  13:00 – 14:00

Αίθουσα Σεμιναρίων Β’ Υπογείου   (ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ)

 

A/A

AEM

Επώνυμο

Όνομα

 

 

 

 

1

9948

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

2

10281

ΜΑΡΓΑΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ-ΙΑΚΩΒΟΣ

3

10205

ΜΗΝΑ

ΖΩΗ

4

10272

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΙΑ

5

10206

ΜΙΧΟΥ

ΑΜΑΛΙΑ

6

10207

ΜΟΣΧΟΥ

ΑΘΗΝΑ

7

10208

ΜΠΑΚΑΛΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

8

10244

ΜΠΑΝΙΩΤΟΥ

ΑΡΕΤΗ

9

10211

ΝΑΣΤΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

10

10282

ΝΙΚΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

11

10273

ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

ΚΛΕΑΝΘΗ

12

10098

NTONTOΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

13

10254

ΟΛΟΚΤΣΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ – ΑΝΤΙΓΟΝΗ

14

10275

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΕΛΙΝΑ

15

10274

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΝΑΤΑΛΙΑ

16

10294

ΠΑΝΤΑΖΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

17

10255

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ

ΑΓΑΠΗ – ΕΥΤΥΧΙΑ

18

10213

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ

19

10261

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

20

10215

ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΗΡΩ

21

10246

ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

22

10286

ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΑΝΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

23

10217

ΠΕΖΑΡΟΥ – ΜΠΡΟΝΤΣΓΚΑΡΝΤ

ΛΙΖΑ- ΧΡΙΣΤΙΝΑ

24

10219

ΠΕΤΡΙΔΟΥ

ΡΟΔΗ

25

10220

ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

26

10221

ΠΙΤΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

27

10287

ΡΑΠΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

28

10122

ΦΑΡΜΑΚΗ

ΆΝΝΑ

29

9670

ANDONOVA

NEDYALKA

 

ΦΟΙΤΗΤΕΣ  I 2’ ΕΞΑΜΗΝΟΥ,  Ακαδημαϊκού Έτους  2016 -17

Τμήμα (1)  Θεωρίας ΠΕΜΠΤΗΣ 13:00 – 14:00

Αίθουσα Σεμιναρίων Στοματολογίας 4ου ορόφου   (ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ)

 

A/A

AEM

Επώνυμο

Όνομα

 

 

 

 

1

10223

ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

2

10295

ΣΑΝΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

3

10225

ΣΑΡΑΓΑ

ΜΑΡΙΑ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4

10257

ΣΑΡΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

5

10276

ΣΕΡΓΙΔΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

6

10226

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

NINA

7

10258

ΣΟΥΛΙΔΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

8

10227

ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΡΑΦΑΗΛΙΑ

9

10228

ΤΖΙΜΠΕΗ

ΠΟΥΝΑΡ

10

10290

ΤΖΟΥΦΚΑ

ΑΝΝΑ

11

10296

ΤΗΛΑΒΕΡΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

12

10229

ΤΟΤΙΚΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

13

10230

ΤΟΥΡΤΟΥΝΗΣ

ΗΛΙΑΣ

14

10231

ΤΡΑΝΟΥΛΙΔΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

15

10232

ΤΡΟΥΠΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16

10233

ΤΣΑΚΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

17

10202

ΜΑΝΤΕΛΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

18

10259

ΤΣΑΜΗ

ΜΑΡΙΑ

19

10235

ΤΣΕΛΙΓΚΑ

ΛΕΜΟΝΙΑ

20

10236

ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

21

10283

ΤΣΙΝΤΖΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

22

10262

ΤΣΟΥΠΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

23

10142

ΦΑΡΔΟΥΛΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

24

10277

ΦΩΤΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

25

10238

ΧΑΖΙΡΗΣ

ΚΡΙΤΩΝ

26

10239

ΧΑΤΖΑΚΗ

ΝΑΤΑΛΙΑ

27

10125

ΧΑΤΖΗΑΣΤΕΡΙΟΥ

ΣΤΕΛΛΑ

28

10288

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

29

10240

ΧΡΥΣΟΧΟΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ