• Ελληνικά
  • English

ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΚΛΙΝΙΚΗΣ Θ’ εξαμ. 23-27/11/2015

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

   

Τα τμήματα για την κλινική της Στοματολογίας έχουν ως εξής:

 

 

ΦΟΙΤΗΤΕΣ Θ’ ΕΞΑΜΗΝΟΥ, Ακαδημαϊκού Έτους 2015-16

  Τμήμα Θ1α

Πέμπτη: 10:00-12:00  

A/A

AEM

Επώνυμο

Όνομα

 

 

 

 

1

10073

ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

2

10079

ΚΑΒΒΟΥΡΑ

ΜΑΡΙΑ

3

10067

ΒΑΣΣΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

4

10069

ΒΩΣΣΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ               

   5

10076

ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ

ΕΛΕΝΗ

6

10077

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

7

10083

ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗ

ΜΑΡΙΑ – ΜΑΡΙΝΑ

8

10092

ΜΠΑΜΠΛΗ

ΕΛΕΝΗ                            

9

10064

ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

10

10070

ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

11

10106

ΣΑΣΣΑΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ                

12

10078

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ                         

13

10095

ΜΩΡΑΪΤΗ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

14

10099

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ                  

15

10097

ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΙΑ

16

10116

ΤΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΜΕΡΤ ΤΖΑΝ                      

17

10117

ΤΟΥΡΓΑΪΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

18

10118

ΤΡΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ             

  19

10120

ΤΣΙΑΒΑΚΗ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

20

10136

ΛΟΚΟΒΙΤΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                        

21

10060

ΑΛ ΜΟΧΑΜΑΝΤ

ΑΔΑΜ

22

10160

ΓΑΛΑΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΘΩΜΑΣ

23

10134

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ

ΠΑΥΛΙΝΑ                          

24

10081

ΚΟΛΛΙΑ

ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

25

10156

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

26

10151

ΛΩΛΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                          

27

10087

ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                   

28

9941

ΜΕΓΓΟΥΔΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

29

10137

ΜΕΛΙΟΣ

ΖΗΣΗΣ

30

10088

ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

31

 9948

 ΑΛΕΞΙΟΥ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ                                           

 

 

 

                                         

     

 

 

 ΦΟΙΤΗΤΕΣ Θ’ ΕΞΑΜΗΝΟΥ, Ακαδημαϊκού Έτους 2015-16

  Τμήμα Θ1β

Πέμπτη: 8:00-10:00  

A/A

AEM

Επώνυμο

Όνομα

 

 

 

 

1

10108

ΣΚΑΘΑΡΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

2

10110

ΣΚΑΡΛΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

3

10114

ΤΑΣΣΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ         

4

10112

ΣΤΥΛΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     

5

10141

ΣΟΥΡΜΕΝΙΔΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6

10119

ΤΣΕΛΕΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

7

10154

ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΥΛΙΝΑ        

8

10115

ΤΗΛΑΒΕΡΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ                 

9

10155

ΒΛΑΔΕΝΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

10

10162

ΤΑΧΤΑΤΖΗ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

11

10163

ΤΣΕΒΕΚΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ            

12

10165

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ        

13

10127

ΧΟΥΡΠΟΥΛΙΑΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

14

10145

ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΖΩΗ

15

10143

ΧΟΝΔΡΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

16

10134

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ

ΠΑΥΛΙΝΑ             

17

10161

ΣΙΑΒΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18

10149

ΣΑΜΑΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      

19

9930

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

20

10091

ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ           

21

10098

ΝΤΟΝΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

22

10139

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

23

10150

ΣΟΥΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ           

24

10171

ΤΗΛΑΒΕΡΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

25

10159

ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

26

10122

ΦΑΡΜΑΚΗ

ΑΝΝΑ

 

 

 

 

 

 

 

                                     

 

 

 

                             

          

 

 

 

ΦΟΙΤΗΤΕΣ Θ’ ΕΞΑΜΗΝΟΥ, Ακαδημαϊκού Έτους 2015-16

  Τμήμα Θ2α

Τετάρτη: 10:00-12:00

 

A/A

AEM

Επώνυμο

Όνομα

1

10075

ΖΥΓΚΡΙΔΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2

10167

ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

3

10157

ΚΟΥΜΑΡAΜΠΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4

10146

ΚΩΦΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ            

5

10085

ΛΙΟΣΑΤΟΥ

ΡΕΓΓΙΝΑ

6

10086

ΛΥΚΟΤΣΕΤΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

7

10169

ΛΥΡΑΤΖΗ

ΜΑΡΙΑ

8

10084

ΛΙΑΣΗ

ΙΩΑΝΝΑ            

9

10168

ΚΙΟΥΛΠΕΚΙΔΟΥ

ΘΕΑΝΩ

10

10063

ΑΠΟΣΤΟΛΟΓΛΟΥ

ΒΑΡΒΑΡΑ

11

10105

ΡΗΓΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

12

10080

ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ    

13

10138

ΜΠΟΦΤΣΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

14

10107

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

15

10135

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

16

10071

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ           

17

10061

ΑΛΕΒΙΖΟΥ

ΝΑΥΣΙΚΑ

18

10068

ΒΕΝΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ – ΜΑΡΙΑ

19

10066

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

20

10062

ΑΛΕΒΙΖΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑ      

21

10059

ΑΪΒΑΖΗ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 

22

10074

ΖΙΟΥΤΗ

ΑΝΝΑ

23

10089

ΜΙΧΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

24

10103

ΠΕΤΡΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ            

25

10104

ΠΟΥΛΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΣΙΝΗ

26

10147

ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

27

10100

ΠΑΠΑΖΕΚΟΥ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

28

10158

ΤΑΜΠΑΝΤΖΗ

ΜΑΡΙΑ                 

29

10072

ΕΞΑΡΧΟΥ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

30

10152

BAZUTI

ABDUSSALAM

31

 

 

 

32

 

 

                             

 

 

 

 

 

 

 

 

ΦΟΙΤΗΤΕΣ Θ’ ΕΞΑΜΗΝΟΥ, Ακαδημαϊκού Έτους 2015-16

  Τμήμα Θ2β

Τετάρτη: 8:00-10:00

 

A/A

AEM

Επώνυμο

Όνομα

1

10170

ΜΑΝΤΖΙΑΡΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

2

10131

ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗ

3

10093

ΜΠΑΤΣΟΥΚΑ

ΑΝΔΡΙΑΝΑ

4

10101

ΠΑΠΑΖΗΣΗ

ΝΑΤΑΛΙΑ               

5

10164

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

6

10133

ΣΟΛΩΜΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

7

10121

ΤΣΟΛΙΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

8

10096

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ

ΝΑΤΑΛΙΑ               

9

10102

ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ

ΙΣΜΗΝΗ

10

10140

ΠΟΛΑΚΤΣΙΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

11

10094

ΜΠΟΤΣΗΣ

ΧΑΡΙΣΗΣ                 

12

9978

ΛΙΟΥΤΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ (Πτυχ)

13

10130

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

14

10124

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ                

15

10111

ΣΠΥΡΑΚΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ               

16

10123

ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

17

10166

ΤΕΡΖΑΚΗ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ       

18

10113

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ

ΑΘΗΝΑ

19

10126

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ               

20

10129

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΣΤΕΛΙΟΣ

21

10144

ΔΗΜΑΔΗΣ

ΑΡΓΥΡΗΣ

22

10090

ΜΟΥΤΟΥ

ΕΛΕΝΗ

23

10109

ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ           

24

10153

ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

25

10125

ΧΑΤΖΗΑΣΤΕΡΙΟΥ

ΣΤΕΛΛΑ

26

10058

ΑΔΡΑΜΕΡΙΝΑΣ

ΜΑΡΙΟΣ

27

10065

ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

28

 

 

 

30