Ανακοίνωση Εργ. Ενδοδοντολογίας για διαδικτυακά μαθήματα στο Η΄εξ. 2020

A N A K O I N Ω Σ Η

Γίνεται γνωστό στους φοιτητές του Η΄εξαμήνου 2020 ότι μετά την απόφαση της Σ. του Οδοντιατρικού Τμήματος δεν θα γίνει η κλινική τους άσκηση. Aποφασίστηκε από το Εργαστήριο Ενδοδοντολογίας ότι τις μέρες και ώρες που οι φοιτητές είχαν την κλινική τους άσκηση θα γίνουν διαδικτυακά μαθήματα τα οποία ξεκινούν από Δευτέρα 25 Μαϊου 2020 και ολοκληρώνονται Παρασκευή 19 Ιουνίου 2020.

Αναλυτικά:

Δευτέρα  Τμήμα Η3 2020  ώρα 12:00 – 15:00    Καθ. Ν. Οικονομίδης (παρουσίες υποχρεωτικές)

Τρίτη   Τμήμα  Η1 2020 ώρα 12:00 – 15:00    Καθ. Θ. Λαμπριανίδης (παρουσίες υποχρεωτικές)

Παρασκευή  Τμήμα Η2 2020  ώρα 12:00 – 15:00    Αναπλ. Καθ. Χρ. Γκόγκος   (παρουσίες υποχρεωτικές)

Τα μαθήματα μπορούν να τα παρακολουθήσουν και φοιτητές από άλλα γκρουπ αλλά υπογραμμίζεται ότι η παρουσία των φοιτητών του κάθε γκρουπ είναι υποχρεωτική.

Θα σταλούν σε όλους σύνδεσμοι για την παρακολούθηση των μαθημάτων στα ιδρυματικά σας email.

Από το

Εργαστήριο  Ενδοδοντολογίας