Ανακοίνωση Εργ. Ενδοδοντολογίας για διαδικτυακά μαθήματα στο Δ΄εξ. 2020

A N A K O I N Ω Σ Η

Γίνεται γνωστό στους φοιτητές του Δ΄εξαμήνου 2020 ότι λόγω των συνθηκών  δεν θα γίνει η εργαστηριακή τους άσκηση στο μάθημα Προκλινική Ενδοδοντία Ι και αποφασίστηκε από το Εργαστήριο Ενδοδοντολογίας ότι τις μέρες και ώρες που οι φοιτητές είχαν την εργαστηριακή  τους άσκηση θα γίνουν διαδικτυακά μαθήματα τα οποία ξεκινούν από Δευτέρα 25 Μαϊου 2020 και ολοκληρώνονται Παρασκευή 19 Ιουνίου 2020.

Αναλυτικά:

Τρίτη   Τμήμα Δ1  2020 ώρα 9-11    Επικ. Καθ. Γ. Μικρογεώργης & Ε. Μαζίνης (παρουσίες υποχρεωτικές)

Τρίτη   Τμήμα  Δ3   2020 ώρα 13-15 Επικ. Καθ. Γ. Μικρογεώργης & Ε. Μαζίνης (παρουσίες υποχρεωτικές)

Τετάρτη  Τμήμα Δ2  2020  ώρα 10-12 Αναπλ. Καθ. Χρ. Γκόγκος & Ε. Μαζίνης (παρουσίες υποχρεωτικές)

Τα μαθήματα μπορούν να τα παρακολουθήσουν και φοιτητές από άλλα γκρουπ αλλά υπογραμμίζεται ότι η παρουσία των φοιτητών του κάθε γκρουπ είναι υποχρεωτική.

Θα σταλούν σε όλους σύνδεσμοι για την παρακολούθηση των μαθημάτων στα ιδρυματικά σας email.

Από το

Εργαστήριο  Ενδοδοντολογίας