Ανακοίνωση Εργ. Ενδοδοντολογίας για φοιτητές ΚΣΑΑ (Ολοκλήρωση ΚΣΑΑ, συμμετοχή στην εξέταση ΚΣΑΑ-Ενδοδοντία)

A N A K O I N Ω Σ Η

Γίνεται γνωστό στους φοιτητές που βρίσκονται στην ΚΣΑΑ ότι ότι μετά την απόφαση της Σ. του Οδοντιατρικού Τμήματος όσοι φοιτητές βρίσκονται στην ΚΣΑΑ και έχουν ολοκληρώσει από 5 ενδοδοντικές θεραπείες και πάνω συμπεριλαμβανομένου  ενός γομφίου απαλλάσσονται των επιπλέον ενδοδοντικών θεραπειών.

Επίσης όλοι οι φοιτητές που βρίσκονται στην ΚΣΑΑ ανεξαιρέτως περιορισμών (εκτός από αυτούς που ήδη έχουν περατώσει επιτυχώς το μάθημα ΚΣΑΑ-Ενδοδοντία) δικαιούνται να συμμετέχουν στην εξεταστική  του μαθήματος ΚΣΑΑ-Ενδοδοντία τον Ιούνιο 2020.

Λόγω των νέων συνθηκών θα πρέπει όλοι οι φοιτητές (και αυτοί που έχουν ήδη δηλώσει να ξαναδηλώσουν) ότι θα συμμετέχουν στην εξέταση του μαθήματος ΚΣΑΑ-Ενδοδοντία να στείλουν mail με τον ακόλουθο τρόπο:

Στα mail που θα στείλετε δε θα γράψετε τίποτε στο Κείμενο και στο Θέμα θα γράψετε το μάθημα όπως φαίνεται παρακάτω, θα βάλετε κόμμα και μετά το ΑΕΜ σας. Το Θέμα δηλαδή θα έχει τη μορφή: ΜΑΘΗΜΑ, ΑΕΜ.

Οι δηλώσεις θα γίνουν μέχρι και την Παρασκευή 29 Μαΐου.

Οι δηλώσεις θα αποσταλούν στο mail   Λυρούδια Κλεονίκη   klyroudi@dent.auth.gr

Από το