ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΡΟΠΟΥ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΠΡΟΚΛΙΝΙΚΗ ΕΝΔΟΔΟΝΤΙΑ Ι, ΠΡΟΚΛΙΝΙΚΗ ΕΝΔΟΔΟΝΤΙΑ ΙΙ & ΠΡΟΚΛΙΝΙΚΗ ΕΝΔΟΔΟΝΤΙΑ Ι&ΙΙ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Γίνεται γνωστό στους φοιτητές που θέλουν να συμμετέχουν στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου 2020 στα μαθήματα του Εργαστηρίου Ενδοδοντολογίας :

α) Προκλινική Ενδοδοντία Ι

β)Προκλινική Ενδοδοντία ΙΙ

γ) Προκλινική Ενδοδοντία Ι & ΙΙ

ότι η εξέταση θα γίνει ταυτόχρονα την Παρασκευή 4-9-2020 με ώρα έναρξης 09:00 ως εξής:

1. Όλοι θα εξεταστούν διαδικτυακά και θα είναι προφορική εξέταση
  2. Για το κάθε μάθημα που ενδιαφέρονται να συμμετέχουν θα δηλώσουν συμμετοχή ηλεκτρονικά στέλνοντας mail στον   Επικ.                  Καθηγητή Γεώργιο Μικρογεώργη     gmicro@dent.auth.gr
  3. Οι δηλώσεις θα γίνουν μέχρι και την Τετάρτη   2-9-20. Μετά την ημερομηνία αυτή δεν θα γίνουν δεκτές άλλες δηλώσεις.
  4. Τα μαθήματα θα πρέπει να τα έχετε δηλώσει και στο gsis.
  5. Στα mail που θα στείλετε δε θα γράψετε τίποτε στο Κείμενο και στο Θέμα θα γράψετε το μάθημα όπως φαίνεται παρακάτω, θα βάλετε κόμμα και μετά το ΑΕΜ σας. Το Θέμα δηλαδή θα έχει τη μορφή: μάθημα, ΑΕΜ.
  6. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΕ ΛΑΠΤΟΠ Η΄ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ  ΜΕ ΚΑΜΕΡΑ,  ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΚΑΙ ΗΧΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (για ταυτοποίηση στοιχείων).
  7. ΘΑ ΣΤΑΛΟΥΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΣΤΑ ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΑ ΜΑΙL ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ.