Εξεταστική Ιανουαρίου 2016 Ακ.Προσθετική

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

ΟΙ  ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΞΕΤΑΣΤΟΥΝ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΕΚΚΡΕΜΜΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑΡΙΑ ΤΟΥΣ.

Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΗΛΩΝΟΝΤΑΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΛΛΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

ΟΣΟΙ  ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΤΟΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.

Ζ΄ ΕΞΑΜΗΝΟ

Γίνεται  γνωστό ότι οι εξετάσεις του Ζ΄  εξαμήνου (μάθημα  ΑΚΙΝΗΤΗ ΙΙΙ για τους κανονικούς,  μεταφορείς  και επί πτυχίω φοιτητές, και  ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΟ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗ, για τους επί πτυχίω φοιτητές), θα πραγματοποιηθούν 10-2-2016 και ώρα 11.00πμ-13.00μμ, στην αίθουσα παραδόσεων υπογείου. Οι δηλώσεις των φοιτητών που ενδιαφέρονται, θα γίνονται στη Γραμματεία του Εργαστηρίου, το αργότερο μέχρι τις  8-2-2016.

Γ΄ ΕΞΑΜΗΝΟ

Οι  εξετάσεις του Γ΄ εξαμήνου (μάθημα ΚΛΙΝΙΚΗ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟΜΑΤΟΓΝΑΘΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ-ΣΥΓΚΛΕΙΣΗ), για τους επί πτυχίω φοιτητές, και ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΣΓΣ- ΣΥΓΚΛΕΙΣΗ  για τους κανονικούς, μεταφορείς και επί πτυχίω φοιτητές, θα πραγματοποιηθούν στις 11-2-2016 και ώρα 8.00πμ-10.00πμ, στην αίθουσα παραδόσεων υπογείου. Οσοι  φοιτητές ενδιαφέρονται θα πρέπει να δηλώσουν συμμετοχή έως τις  9-2-2016 στη Γραμματεία του Εργαστηρίου.

Θ΄ ΕΞΑΜΗΝΟ

Οι εξετάσεις για το μάθημα ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ, θα πραγματοποιηθούν στις 4-2-2016 και ώρα 8.00πμ-10.00πμ στην αίθουσα παραδόσεων υπογείου.

Ε΄ ΕΞΑΜΗΝΟ

Οι  εξετάσεις του Ε΄ εξαμήνου μάθημα ΣΤΕΦΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΦΥΡΕΣ,  και ΑΚΙΝΗΤΗ Ι για τους κανονικούς, μεταφορείς και επί πτυχίω φοιτητές, θα πραγματοποιηθούν  στις 28-1-2016 κα ώρα 11.00πμ-13.00μμ, στην αίθουσα παραδόσεων υπογείου. Οι  φοιτητές που ενδιαφέρονται, θα πρέπει να δηλώσουν συμμετοχή, στη Γραμματεία του Εργαστηρίου, το αργότερο μέχρι τις 26-1-2016.

Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΗΛΩΝΟΝΤΑΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΛΛΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ