Εξεταστική Ιανουαρίου 2016 Ακ.Προσθετική – ΕΑΡΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

ΟΙ  ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΞΕΤΑΣΤΟΥΝ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΕΚΚΡΕΜΜΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑΡΙΑ ΤΟΥΣ.

Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΗΛΩΝΟΝΤΑΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΛΛΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ.

ΟΣΟΙ  ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΤΟΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.

Η΄ ΕΞΑΜΗΝΟ

Γίνεται  γνωστό ότι οι εξετάσεις του Η΄  εξαμήνου (ΚΡΑΝΙΟΓΝΑΘΙΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΚΑΙ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗ), για τους επί πτυχίω φοιτητές  θα πραγματοποιηθούν 10-2-2016 και ώρα 13.00πμ-15.00μμ, στην αίθουσα παραδόσεων υπογείου. Οι δηλώσεις των φοιτητών που ενδιαφέρονται, θα γίνονται στη Γραμματεία του Εργαστηρίου, το αργότερο μέχρι τις  8-2-2016.

ΣΤ΄ ΕΞΑΜΗΝΟ

Οι  εξετάσεις του  ΣΤ΄ εξαμήνου (μάθημα Ακίνητη ΙΙ και Βασικές αρχές και εργαστηριακές διαδικασίες στην Ακίνητη Προσθετική) για τους επί πτυχίω φοιτητές, θα πραγματοποιηθούν στις 26-1-2016  και ώρα 13.00μμ-15.00μμ,  στην αίθουσα παραδόσεων υπογείου. Οσοι  φοιτητές ενδιαφέρονται θα πρέπει να δηλώσουν συμμετοχή έως τις  22-1-2016 στη Γραμματεία του Εργαστηρίου.

Ι΄ ΕΞΑΜΗΝΟ

Οι  εξετάσεις για το μάθημα Σύνθετες αποκαταστάσεις –Κλινική άσκηση στην Ακ. Προσθετική/ Προσθετική επί εμφυτευμάτων και   ΚΣΑΑ Ακίνητη Προσθετική, για τους επί πτυχίω φοιτητές, θα πραγματοποιηθούν στις 8-2-2015 και ώρα 15.00μμ-17.00μμ, στην αίθουσα παραδόσεων υπογείου. Όσοι φοιτητές ενδιαφέρονται, θα πρέπει να δηλώσουν συμμετοχή, στην Γραμματεία του Εργαστηρίου, το αργότερο μέχρι τις 5-2-2016.