ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ – Διαγωνισμός Julles Allemand Trophy 2023 (ΜΟΝΟ ΓΙΑ 5ο ΕΤΟΣ)

Συμμετοχή στον πανευρωπαϊκό διαγωνισμό Julles Allemand Trophy 2023 για τους προπτυχιακούς φοιτητές του 5ου έτους 2022-2023.

Σας καλούμε προς εκδήλωση ενδιαφέροντος για συμμετοχή στον Πανευρωπαϊκό διαγωνισμό Αισθητικής Οδοντιατρικής που θα λάβει χώρα το Σεπτέμβριο του 2023 στο Chietti Ιταλίας.

Ο διαγωνισμός έχει έπαθλο 3μηνη υποτροφία στο Chietti με τα έξοδα πληρωμένα και την ευκαιρία να θητεύσετε δίπλα στον Lorenzo Vanini και τον Camillo D Archangelo.

Χορηγός του διαγωνισμού είναι η εταιρία Micerium.

Προθεσμία εκδήλωσης ενδιαφέροντος είναι η 3 Απριλίου.

Στις 4 Απριλίου, στις 10πμ η Marketing Director της εταιρίας, Jana Dostalova θα κάνει παρουσίαση του concept και θα δεχθεί ερωτήσεις.

Δηλώσεις συμμετοχής στη γραμματεία της Οδοντικής Χειρουργικής στο ealiakou@dent.auth.gr kai sto 2310999608