ΟΡΘΟΔΟΝΤΙΚΗ I – Ζ’ ΕΞΑΜΗΝΟ

Αγαπητοί φοιτητές,

Τη Δευτέρα 19.10.20 και ώρα 09:00 π.μ. θα πραγματοποιηθεί το σεμινάριο του μαθήματος “Ορθοδοντική I”. Για τη συμμετοχή σας στην εξ’ αποστάσεως διδασκαλία του μαθήματος, θα πρέπει να ακολουθήσετε τις επισυναπτόμενες οδηγίες για την είσοδό σας με την πλατφόρμα skype for business.

Ο σύνδεσμος του μαθήματος είναι:

Σας υπενθυμίζουμε ότι θα πρέπει να φροντίσετε να έχετε τον απαιτούμενο εξοπλισμό, δηλαδή Η/Υ με σύνδεση Internet εφοδιασμένο με μικρόφωνο για διευκόλυνση της διαδραστικής διδασκαλίας του μαθήματος.

Επίσης, για την ομαλή διαδικασία διεξαγωγής του μαθήματος θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι οι παρουσίες θα λαμβάνονται από τους διδάσκοντες κατά την έναρξη του μαθήματος και μόνο τότε. Επιπλέον, ο κάθε διδάσκοντας θα μπορεί να ζητά την επιβεβαίωση παρακολούθησης του μαθήματος από τους φοιτητές σε όλη τη διάρκεια του μαθήματος και σε περίπτωση μη επιβεβαίωσης, ο φοιτητής θα λαμβάνει απουσία. Το όριο των απουσιών είναι μία για το εξαμηνιαίο μάθημα.

Από το Εργαστήριο Ορθοδοντικής