Ραντεβού Περιοδοντολογίας 8-14/04

Όσοι φοιτητές προτίθενται να δουλέψουν στην κλινική της Περιοδοντολογίας από 8/4 εως 14/4  πρέπει να δηλώσουν στην γραμματεία του εργαστηρίου στο mail koukoutsaki@dent.auth.gr το Ονοματεπώνυμο τους, ΑΕΜ, ΑΜΚΑ, τηλ. επικοινωνίας τόσο για τον θεράποντα όσο και για τον βοηθό καθώς επίσης Ονοματεπώνυμο ασθενή, ΑΜΚΑ, τηλ. επικοινωνίας και να προσέλθουν στο Ισόγειο του Τμήματος την Πέμπτη 2/4 και την Παρασκευή 3/4 τις ώρες 08:30-11:00 για παραλαβή του kit μοριακού ελέγχου σάλιου φοιτητών. Η λήψη σάλιου θα γίνεται κατ οίκον. Την Δευτέρα το πρωί θα παραδίδεται το kit  08:30-11:00 στο Α’ υπόγειο. Έχετε δικαίωμα για παραπάνω από ένα ραντεβού με τον ασθενή σας για την εβδομάδα 8-14/4 (εφόσον υπάρχουν διαθέσιμα). Αναλυτικές οδηγίες υπάρχουν σε προηγούμενη ανακοίνωση.