ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2017

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Οι φοιτητές που θέλουν να λάβουν μέρος στις εξετάσεις της Στοματολογίας θα πρέπει να δηλώσουν συμμετοχή είτε προσερχόμενοι στην γραμματεία του Εργαστηρίου , είτε τηλεφωνικά στο 2310 999555 από τις 9:00 – 13:00 καθημερινά από την Δευτέρα 16 / 01/ 17 έως την Δευτέρα 06/02/17.

Οι εξετάσεις είναι για την Στοματολογία Ι – ΙΙ (Η’εξάμηνο) την Τετάρτη 08 /02/17 και για την Στοματολογία ΙΙΙ – ΙV ( Ι’ εξάμηνο) την Παρασκευή

10 /02 /17.

Σχετικά με την ύλη του βιβλίου των Καθ. Κολοκοτρώνη – Επιβατιανού ισχύουν τα εξής:

Όσοι ΔΕΝ έχουν δώσει ποτέ καμία Στοματολογία , θα εξεταστούν στην ΝΕΑ ύλη.

Όσοι έχουν δώσει έστω και μια φορά Στοματολογία, θα εξεταστούν με την ύλη που είχαν δώσει τότε, δηλαδή αν είχαν δώσει με την παλιά ύλη θα ξαναδώσουν με την παλία, αν είχαν δώσει με την νέα , θα ξαναδώσουν πάλι με την νέα ύλη.

Από το Εργαστήριο