ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΓΝΑΘΟΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ – ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

Παρακαλούνται να δηλώνουν στην φόρμα https://forms.gle/PDQ49kTdqN7fqp1R7 μέχρι και τις ακόλουθες ημερομηνίες, όσοι φοιτητές Οδοντιατρικής επιθυμούν να εξεταστούν στα παρακάτω μαθήματα του Εργαστηρίου Στοματικής και Γναθοπροσωπικής Χειρουργικής:

1. Εισαγωγή στις Κλινικές δεξιότητες και στην Πρακτική Άσκηση, έως τις 22 Ιανουαρίου 2023
  2. Χειρουργική Παθολογία και Εγχειρητική, έως τις 30 Ιανουαρίου 2023 *,**
  3. Πόνος και Διαχείριση άγχους, έως τις 9 Φεβρουαρίου 2023
  4. Στοματική Χειρουργική, έως τις 14 Φεβρουαρίου 2023 *,**
  5. Νοσοκομειακή Οδοντιατρική, έως τις 15 Φεβρουαρίου 2023.

Σε περίπτωση που κάποιος φοιτητής επιθυμεί να εξεταστεί σε περισσότερα μαθήματα, πρέπει να εισέλθει ξανά στην φόρμα και να συμπληρώσει εκ νέου τα στοιχεία του επιλέγοντας το επιπλέον μάθημα.

*Μπορούν να συμμετέχουν ΟΛΟΙ οι φοιτητές που έχουν ΕΙΣΑΧΘΕΙ στην Κλινική της Στοματικής και Γναθοπροσωπικής Χειρουργικής, ακόμα και εάν δεν έχουν ολοκληρώσει τις κλινικές τους υποχρεώσεις. Σε αυτή την περίπτωση, ο βαθμός τους θα ανακοινωθεί όταν τις ολοκληρώσουν.

**Μπορούν να δηλώσουν το μάθημα ΜΟΝΟ επί πτυχίω φοιτητές.