ΠΜΣ Εφαρμοσμένες και Κλινικές Οδοντιατρικές Επιστήμες

Ιστοσελίδα ΠΜΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΤΟ ΠΜΣ “ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ”

ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΥΣΕΙΣ “ΕΝΔΟΔΟΝΤΟΛΟΓΙΑ” ΚΑΙ “ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΒΙΟΫΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΣΤΗΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ”

Αποτελέσματα Εισαγωγής στο ΠΜΣ Εφαρμοσμένες και Κλινικές Οδοντιατρικές Επιστήμες_2023-24

Αιτήσεις Ενστασέων θα γίνονται δεκτές εντός πέντε ημερών (5) από την ημερομηνία ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων (18-09-2023)

και θα κατατίθενται στην Γραμματεία του Τμήματος.

Το Πρόγραμμα Σπουδών του ΠΜΣ “Εφαρμοσμένες και Κλινικές Οδοντιατρικές Επιστήμες” βρίσκεται στον ακόλουθο σύνδεσμο:

Educational Curriculum_Postograduate Program “Applied & Clinical Dental Sciences”

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ-ΠΜΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ

ΦΕΚ_ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ_ΠΜΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ

ΦΕΚ ΤΡΟΠΟΠOΙΗΣΗΣ_5447_ΤΒ_21-10-2022

Το Τμήμα Οδοντιατρικής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης διοργανώνει για το ακαδημαϊκό έτος 2023-24 το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών ” Εφαρμοσμένες και Κλινικές Οδοντιατρικές Επιστήμες / Applied and Clinical Dental Sciences ” στις ακόλουθες Ειδικεύσεις:

1. Ενδοδοντολογία

2. Εφαρμογές Βιοϋλικών και Ψηφιακών Τεχνολογιών στην Οδοντιατρική

Πληροφορίες αναλυτικά θα βρείτε στην Προκήρυξη (πρώτο συνημμένο αρχείο)

Συνημμένα: