ΠΜΣ “Επιστήμη και Τεχνολογία της Προσθετικής Οδοντιατρικής”

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΜΣ “ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ”_2023-24

Αποτελέσματα Εισαγωγής_ΠΜΣ Επιστήμη και Τεχνολογία της Προσθετικής Οδοντιατρικής_2023-24

Αιτήσεις Ενστάσεων θα γίνονται δεκτές εντός πέντε (5) ημερών από την ημερομηνία ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων (18-09-2023)

και θα κατατίθενται στην Γραμματεία του Τμήματος.

Εσωτερικός Κανονισμός του ΠΜΣ “Επιστήμη και Τεχνολογία της Προσθετικής Οδοντιατρικής”:

ΦΕΚ_ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ_ΠΜΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ

TMHMA ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ

ΠΜΣ “Επιστήμη και Τεχνολογία της Προσθετικής Οδοντιατρικής”

Το Τμήμα Οδοντιατρικής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης διοργανώνει για το ακαδημαϊκό έτος 2023-24 το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών “Επιστήμη και Τεχνολογία της Προσθετικής Οδοντιατρικής” στις ακόλουθες Ειδικεύσεις:

1. Προσθετική (6 θέσεις)
  2. Προσθετική Εμφυτευματολογία για τον γενικό οδοντίατρο (δεν προκηρύσσονται θέσεις για το ακαδ. έτος 2023-24)
  3. Οδοντική Τεχνολογία (δεν προκηρύσσονται θέσεις για το ακαδ. έτος 2023-24)

Πληροφορίες αναλυτικά θα βρείτε στην Προκήρυξη που επισυνάπτεται.

Οι αιτήσεις θα υποβληθούν ηλεκτρονικά  στην ηλεκτρονική διεύθυνση olgampika@dent.auth.gr

και

έντυπα με συστημένη ταχυδρομική αποστολή στη Γραμματεία του Τμήματος, στη διεύθυνση:

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ, υπόψη κ. Όλγας Μπίκα

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ, ΤΚ. 541 24, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

με την ένδειξη :

Για το Π.Μ.Σ   «Επιστήμη και Τεχνολογία της Προσθετικής Οδοντιατρικής» (συμπεριλανβανομένου  USB με τα ηλεκτρονικά αρχεία)

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων: 01 Σεπτεμβρίου 2023

Επισυνάπτονται: