ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΡΓ. ΕΝΔΟΔΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑΡΞΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜ. 2023

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΝΑΡΞΕΩΝ

ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ Γ΄ΕΞΑΜ.  ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΟΔΟΝΤΙΚΩΝ ΙΣΤΩΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ : 2–10-23 ΏΡΑ 12:00 – 14:00 στο αμφιθέατρο Α΄υπογείου σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματος . Η παρουσία στο μάθημα δεν είναι υποχρεωτική.

ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ Ε΄ ΕΞΑΜ. ΠΡΟΚΛΙΝΙΚΗ ΕΝΔΟΔΟΝΤΙΑ ΙΙ (σεμινάρια & εργαστήρια) ΞΕΚΙΝΑΕΙ: Αναβάλλεται η έναρξη θα ενημερωθείτε με νέα ανακοίνωση ( όλα τα σεμ. και τα εργαστήρια γίνονται στην αίθουσα εργαστηρίου ενδοδοντολογίας στον δεύτερο όροφο) σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματος. Οι φοιτητές θα πρέπει να έχουν μαζί τους τις κάρτες εργαστηρίου και τα εργαλεία που τους έχουν ήδη δοθεί καθώς και 2 (δύο) γομφίους κατά προτίμηση ένα άνω και ένα κάτω. Προσοχή οι φοιτητές θα πρέπει να προσέλθουν στα τμήματα Ε1, Ε2 & Ε3 σύμφωνα με το διαχωρισμό που έχει γίνει από το Οδοντιατρικό Τμήμα.

ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ Ζ΄ΕΞΑΜ. ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΝΔΟΔΟΝΤΙΑ ΙΙ (σεμινάριο) ΞΕΚΙΝΑΕΙ: 4-10-23 ΩΡΑ 13:00-14:00 στο αμφιθέατρο Α΄υπογείου σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματος . Η παρουσία στο μάθημα δεν είναι υποχρεωτική.

Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΟΥ Ζ΄ΕΞΑΜ.  ΞΕΚΙΝΑΕΙ: 2-10-23  στην κλινική του εργαστηρίου Ενδοδοντολογίας ισόγειο αριστερά σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματος (Δευτέρα- Τρίτη- Παρασκευή 12:00 -15:00) . Προσοχή οι φοιτητές θα πρέπει να προσέλθουν στα τμήματα Ζ1, Ζ2 & Ζ3 σύμφωνα με το διαχωρισμό που έχει γίνει από το Οδοντιατρικό Τμήμα.

Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΟΥ Θ΄ΕΞΑΜ. ΚΑΙ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ (ΚΣΑΑ-ΕΝΔΟΔΟΝΤΙΑ)  ΞΕΚΙΝΑΕΙ: 2-10-23 σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματος (Δευτέρα-Τετάρτη-Πέμπτη 08:-11:00 & Τετάρτη 12:00-15:00)