ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΠΑΙΔΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ – ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΩΝ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΟΥ

Σας ανακοινώνουμε πως εκτάκτως, σήμερα, ημέρα Τετάρτη 25 Οκτωβρίου 2023, μπορείτε οι προπτυχιακοί φοιτητές να καλείτε στο 2310999467 για να κλείσετε ραντεβού για τις παρακολουθήσεις σας σε περιστατικά της μεταπτυχιακής κλινικής, ώρες 12.00-14.00, διότι την Παρασκευή το Πανεπιστήμιο θα είναι κλειστό λόγω των εορτών του Αγίου Δημητρίου και της 28ης Οκτωβρίου.

Το ίδιο θα ισχύσει και για την ερχόμενη εβδομάδα όπου λόγω του Πανελλήνιου Οδοντιατρικού Συνεδρίου τα θεωρητικά μαθήματα και οι κλινικές δεν θα πραγματοποιηθούν τις ημέρες Πέμπτη 02 και Παρασκευή 03 Νοεμβρίου, οπότε για να κλείσετε ραντεβού για παρακολουθήσεις θα πρέπει πάλι να πάρετε τηλέφωνο την Τετάρτη  01 Νοεμβρίου 2023, ώρες 12.00-14.00.

Από το Εργαστήριο Παιδοδοντιατρικής