ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ – Εκδήλωση Ενδιαφέροντος για το Διαγωνισμό Αισθητικής Οδοντιατρικής Julles Allemand Trophy 2024

ΕΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Για το διαγωνισμό Αισθητικής Οδοντιατρικής Julles Allemand Trophy 2024

Καλούνται οι φοιτητές του 5ου έτους που ενδιαφέρονται να δηλώσουν συμμετοχή στο διαγωνισμό αισθητικής οδοντιατρικής Julles Allemand Trophy ποθ χορηγείται από την εταιρία Micerium.

Ο διαγωνισμός απαιτεί την παρακολούθηση μίας συνεδρίας θεωρητικής εκπαίδευσης στην διαστρωματική τεχνική με σύνθετες ρητίνες και δύο πρακτικά εργαστήρια εκπαίδευσης πάνω στο σύστημα.

Η εκπαίδευση θα γίνει στα εργαστήρια της Οδοντικής Χειρουργικής (3ος όροφος) σε χρόνο που θα ανακοινωθεί, αλλά πάντα Παρασκευή λόγω διαθεσιμότητας της αίθουσας.

Ο νικητής του διαγωνισμού θα εκπροσωπήσει την Ελλάδα στον Πανευρωπαικό διαγωνισμό που θα διεξαχθεί στο Chietti της Ιταλίας το Σεπτέμβριο του 2024.

Δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται δεκτές μέχρι τις 30 Νοεμβρίου 2023 στο ealiakou@dent.auth.gr.