ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΡΓ. ΕΝΔΟΔΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2024

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΣΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΕΡΓ. ΕΝΔΟΔΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2024 ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ:

ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΕΡΓ. ΕΝΔΟΔΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ ΣΤΟΝ 6ο ΟΡΟΦΟ.Οι φοιτητές που θα συμμετέχουν στο μάθημα ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΝΔΟΔΟΝΤΙΑ-ΚΣΑΑ θα πρέπει να δηλώσουν την συμμετοχή τους στο μάθημα  έως την Παρασκευή 20-9-24.

ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΚΑΙ  ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ “ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΝΔΟΔΟΝΤΙΑ-ΚΣΑΑ” ΟΤΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΙΝΑΙ Η  ΠΕΡΑΤΩΣΗ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΤΟΥΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΗΣ ΕΝΔΟΔΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ.

ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2024Ανακοίνωση για εξεταστική Σεπτεμβρίου 2024 Φ