ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΓΝΑΘΟΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ – ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2024

Παρακαλούνται να δηλώνουν στην φόρμα https://forms.gle/Lgpt8SpYd3rur1ZZ7 μέχρι και τις ακόλουθες ημερομηνίες, όσοι φοιτητές Οδοντιατρικής επιθυμούν να εξεταστούν στα παρακάτω μαθήματα του Εργαστηρίου Στοματικής και Γναθοπροσωπικής Χειρουργικής:

1. Χειρουργική Παθολογία και Εγχειρητική, έως τις 28 Αυγούστου 2024 *
  2. Νοσοκομειακή Οδοντιατρική, έως τις 02 Σεπτεμβρίου 2024
  3. Πόνος και Διαχείριση άγχους, έως τις 12 Σεπτεμβρίου 2024
  4. Στοματική Χειρουργική, έως τις 18 Σεπτεμβρίου 2024 *
  5. Εισαγωγή στις Κλινικές δεξιότητες και στην Πρακτική Άσκηση, έως τις 23 Σεπτεμβρίου 2024.

Σε περίπτωση που κάποιος φοιτητής επιθυμεί να εξεταστεί σε περισσότερα από ένα μαθήματα, πρέπει να εισέλθει ξανά στην φόρμα και να συμπληρώσει εκ νέου τα στοιχεία του επιλέγοντας το επιπλέον μάθημα.

*Μετά από απόφαση της Συνέλευσης του Τμήματος, μπορούν να συμμετέχουν στις εξετάσεις ΜΟΝΟ οι φοιτητές που έχουν ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ την Κλινική της Στοματικής και Γναθοπροσωπικής Χειρουργικής στο αντίστοιχο μάθημα.

Σημείωση: Η φόρμα ως σύνδεσμος αντιμετωπίζει κάποιες φορές πρόβλημα. Οπότε, για να δηλώσετε συμμετοχή στα μαθήματα που επιθυμείτε να εξεταστείτε, παρακαλώ πολύ, καλύτερα να αντιγράφετε το link από την ανακοίνωση και να κάνετε επικόλληση στον browser.