Ενημέρωση σχετικά με Ημερίδα ΓΡΑ.ΔΙ.Μ. Πανεπιστημίου Κρήτης: “Μετάβαση από τα μαθηματικά του σχολείου στα μαθηματικά του πανεπιστημίου: Διδακτικές ευκαιρίες και προκλήσεις”

Το ΓΡΑ.ΔΙ.Μ. και η Συντονιστική Επιτροπή του Training of the Trainers του Πανεπιστημίου Κρήτης, σας προσκαλεί στην διοργάνωση της 6ης ετήσιας διαδικτυακής συνάντησης του, για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022 με τίτλο:

«Μετάβαση από τα μαθηματικά του σχολείου στα μαθηματικά του πανεπιστημίου: Διδακτικές ευκαιρίες και προκλήσεις»

που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 2 Μαρτίου  2022 και ώρα 17:00 έως 19:00.

Για εγγραφή στην συνάντηση προκειμένου να ενημερωθείτε για τον σύνδεσμο της τηλεδιάσκεψης, παρακαλούμε να συμπληρώσετε το ονοματεπώνυμο και την ιδρυματική ηλεκτρονική σας διεύθυνση (e-mail) στην φόρμα : https://forms.gle/QoCQxTVNwuJwsRCbA

Εκ μέρους των μελών της Επιτροπής Training of the Trainers 2021-2022 @UOC.

gradim-tott@uoc.gr