ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΙΙΙ (Θ’ εξάμηνο) ΜΑΘΗΜΑΤΑ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Σας ενημερώνουμε οτι τα μαθήματα της Στοματολογίας ΙΙΙ θα ξεκινήσουν την Δευτέρα 11 Οκτωβρίου και έχουν ως εξής:

1)  Το θεωρητικό μάθημα είναι για το Θ1 την Δευτέρα 13:00 – 14:00 στην Σεμιναρίων Α’ στο υπόγειο και για το Θ2 την Πέμπτη 13:00 – 14:00 στην αίθουσα         παραδόσεων (μπλε).

2)  Λόγω της ιδιαιτερότητας της περιόδου που διανύουμε, τα μελη ΔΕΠ του Εργαστηρίου αποφάσισαν , η κλινική άσκηση του Θ’ εξαμήνου στην Στοματολογία, να γίνεται ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ πλέον  (και όχι όπως αναφέρεται στο ωρολόγιο πρόγραμμα μόνο Τετάρτη και Πέμπτη) για την αποφυγή του συνοστισμού στον χώρο της κλινικής της Στοματολογίας.

Έτσι καθημερινά θα υπάρχουν δυο τμήματα των πέντε ατόμων , ένα από τις 9:30 μέχρι τις 11:00 και ένα από τις 11:15 μέχρι τη 13:00.

Στο συνημένο αρχείο θα δείτε τα ονόματα που έχουν κατανεμηθεί στα τμήματα. Αλλαγές θα γίνονται ΜΟΝΟ όταν υπάρχει πραγματική ανάγκη και ΜΟΝΟ αμοιβαία με κάποιον άλλον φοιτητή/τρια, αφού ενημερωθεί η γραμματεία του Εργαστηρίου.

Καλή αρχή.