Οι φοιτήτες 5ου και μεγάλυτερου έτους μπορούν να φέρνουν περιστατικά περιοδοντίτιδας κατά τις ημέρες και ώρες λειτουργίας της ΚΣΑΑ στον 1ο όροφο κλείνοντας ραντεβού στην σχετική πλατφόρμα. Δεν χρειάζεται να είναι περιστατικό ΚΣΑΑ.
Οι φοιτήτες 5ου και μεγάλυτερου έτους μπορούν να φέρνουν περιστατικά περιοδοντίτιδας κατά τις ημέρες και ώρες λειτουργίας της ΚΣΑΑ στον 1ο όροφο κλείνοντας ραντεβού στην σχετική πλατφόρμα. Δεν χρειάζεται να είναι περιστατικό ΚΣΑΑ.