ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΟΔΟΝΤΟΦΑΤΝΙΑΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ , ΧΕΙΡ.ΕΜΦΥΤΕΥΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ – ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Οι φοιτητές που επιθυμούν να συμμετάσχουν στην εξεταστική του Ιουνίου 2022, όσον αφορά τα μαθήματα του Εργαστηρίου Οδοντοφατνιακής Χειρουργικης, Χειρ.Εμφυτευματολογίας και Ακτινολογίας, θα πρέπει να δηλώνουν συμμετοχή αποστέλλοντας e-mail με τα στοιχεία τους στο: skfakali@dent.auth.gr. Η αποστολή των e-mail θα πρέπει κάθε φορά να ολοκληρώνεται δύο μέρες πριν από την ημερομηνία εξέτασης του εκάστοτε μαθήματος, ώστε να μπορεί να γίνει και ο τελικός έλεγχος από την πλευρά των υπεύθυνων των μαθημάτων. Σε αντίθετη περίπτωση μπορεί να υπάρξει πρόβλημα συμμετοχής στην εξέταση του συγκεκριμένου μαθήματος.