Υποστήριξη μεταπτυχιακής διπλωματικής εργασίας του μεταπτυχιακού φοιτητή κ. Ιάσονα Χατζημέντωρ

Γνωστοποιούμε στους μεταπτυχιακούς φοιτητές του ΠΜΣ του Τμήματος Οδοντιατρικής, ότι την ΤΕΤΑΡΤΗ 03 Μαΐου 2023 και ώρα 09:00 π.μ στην Αίθουσα Σεμιναρίων Β του 1ου υπογείου, θα πραγματοποιηθεί η παρουσίαση της Διπλωματικής Εργασίας  του μεταπτυχιακού φοιτητή κ Ιάσονα Χατζημέντωρ του ΠΜΣ “Οδοντική και Κρανιοπροσωπική Εμβιομηχανική και Εφαρμοσμένα Βιοϋλικα” με τίτλο: «Study of antibacterial properties and biological behavior of cerium oxide nanoparticles  ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ: “Μελέτη των αντιβακτηριακών ιδιοτήτων και της βιολογικής συμπεριφοράς νανοσωματιδίων οξειδίου του δημητρίου” και επιβλέπουσα την κ. Ελεάνα Κοντονασάκη, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια.

Καλούνται οι μεταπτυχιακοί φοιτητές να παρακολουθήσουν την παρουσίαση (ανοικτή διαδικασία).

Επισυνάπτεται η Ανακοίνωση:

Ανακοίνωση παρουσίασης μεταπτυχιακής διπλωματικής εργασίας_ΧΑΤΖΗΜΕΝΤΩΡ ΙΑΣΩΝ