Προκήρυξη ΠΜΣ “Επιστήμη και Τεχνολογία της Προσθετικής Οδοντιατρικής” για το ακαδημαϊκό έτος 2023-24

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ

TMHMA ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ

ΠΜΣ “Επιστήμη και Τεχνολογία της Προσθετικής Οδοντιατρικής”

Το Τμήμα Οδοντιατρικής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης διοργανώνει για το ακαδημαϊκό έτος 2023-24 το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών “Επιστήμη και Τεχνολογία της Προσθετικής Οδοντιατρικής” στις ακόλουθες Ειδικεύσεις:

1. Προσθετική (6 θέσεις)
  2. Προσθετική Εμφυτευματολογία για τον γενικό οδοντίατρο (δεν προκηρύσσονται θέσεις για το ακαδ. έτος 2023-24)
  3. Οδοντική Τεχνολογία (δεν προκηρύσσονται θέσεις για το ακαδ. έτος 2023-24)

Πληροφορίες αναλυτικά θα βρείτε στην Προκήρυξη που επισυνάπτεται.

Οι αιτήσεις θα υποβληθούν ηλεκτρονικά  στην ηλεκτρονική διεύθυνση olgampika@dent.auth.gr

και

έντυπα με συστημένη ταχυδρομική αποστολή στη Γραμματεία του Τμήματος, στη διεύθυνση:

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ, υπόψη κ. Όλγας Μπίκα

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ, ΤΚ. 541 24, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

με την ένδειξη :

Για το Π.Μ.Σ   «Επιστήμη και Τεχνολογία της Προσθετικής Οδοντιατρικής» (συμπεριλανβανομένου  USB με τα ηλεκτρονικά αρχεία)

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων: 01 Σεπτεμβρίου 2023

Επισυνάπτονται: