ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΙΚΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ «ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ»

Αγαπητοί προπτυχιακοί και μεταπτυχιακοί φοιτητές και υποψήφιοι διδάκτορες,

Εκ μέρους του Προέδρου του Τμήματος και του Εκλεκτορικού Σώματος για την πλήρωση μιας (1) θέσης καθηγητή στη βαθμίδα του αναπληρωτή καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Οδοντική Χειρουργική» και υποψήφιους τους κ.κ. Πέτρο Μουρούζη και Χριστίνα Τζιαφά,

σας καλούμε να παρακολουθήσετε με τηλεδιάσκεψη τα δοκιμαστικά μαθήματα των δύο υποψηφίων που δεν είναι μέλη ΔΕΠ του Τμήματός μας.

Τα μαθήματα θα διεξαχθούν την Τετάρτη 21 Οκτωβρίου 2020, σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα:

Υποψήφιος Πέτρος Μουρούζης, στις 10:30-11:00 π.μ.

Θέμα «Μη τερηδονικές αλλοιώσεις σκληρών οδοντικών ιστών. Αιτιολογία και αντιμετώπιση»

Υποψήφια Χριστίνα Τζιαφά, στις 11:00 – 11:30 π.μ.

Θέμα «Συντηρητικές παρεμβάσεις στην πρόσθια ζώνη»

Για τη σύνδεσή σας στην τηλεδιάσκεψη με την εφαρμογή e-presence, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τον κ. Κωνσταντίνο Παπά (kopapas@dent.auth.gr).

Από τη Γραμματεία