Για ραντεβού ασθενών καλέστε 2310 999 498 ώρες 9.00 πμ -12.00 μμ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΜΙΚΗΣ

22/9/2022

Αγαπητοί φοιτητές/φοιτήτριες Οδοντιατρικής

Τα μαθήματα Ε΄ Εξαμήνου της Γενικής Παθολογίας και Παθολογικής Ανατομικής θα ξεκινήσουν τη Δευτέρα 3 Οκτωβρίου 2022 και θα περιλαμβάνουν συνολικά 7 εβδομάδες μαθημάτων αμφιθεάτρου και 7 εβδομάδες εργαστηριακών ασκήσεων που θα γίνονται εναλλάξ.
Τα μαθήματα αμφιθεάτρου θα γίνονται με το εξής πρόγραμμα :

Δευτέρα 3-4μμ
Τρίτη 3-4μμ
Τετάρτη 12-1μμ
Πέμπτη 12-1μμ
Παρασκευή 12-1μμ

Το αναλυτικό πρόγραμμα των μαθημάτων θα σας ανακοινωθεί στο τέλος της εβδομάδας.

Τμήματα εργαστηρίων Γενικής Παθολογίας και Παθολογικής Ανατομικής:

Τμήμα Ε1 Δευτέρα 9-10 πμ
Τμήμα Ε2 Τετάρτη 9-10 πμ
Τμήμα Ε3 Δευτέρα 11-12 πμ

Τονίζεται ότι λόγω των συνθηκών της πανδημίας, δεν θα είναι δυνατή η αλλαγή της ώρας παρακολούθησης των εργαστηρίων, γιατί ο αριθμός των φοιτητών στα τμήματα είναι αυστηρά καθορισμένος.
Σας ευχόμαστε καλή ακαδημαϊκή χρονιά!

Από τη Γραμματεία του Εργαστηρίου

ΝΕΑ & ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Πρόσκληση Σ 579_04-10-2024

Προγράμματα Γενικής Παθολογίας και Παθολογικής Ανατομικής 2024-25