ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022 ΜΕΣΩ ΕΣΠΑ

Αγαπητές φοιτήτριες / Αγαπητοί φοιτητές,

Παρακαλώ να διαβάσετε τη συνημμένη πρόσκληση και να ακολουθήσετε τις οδηγίες για την υποβολή της αίτησής σας στην πρακτική άσκηση μέσω ΕΣΠΑ για την περίοδο Οκτώβριος-Δεκέμβριος 2022.

Στο πρόγραμμα μπορούν να συμμετάσχουν κατά προτεραιότητα 5ετείς και στη συνέχεια επί πτυχίω φοιτητές/φοιτήτριες δηλαδή όσοι/όσες βρίσκονται ή θα μπούν στο 9ο εξάμηνο και άνω.

Online αιτήσεις των φοιτητών/τριών

από 07/07/2022 μέχρι και 21/08/2022 και έως τις 20:00

στην ιστοσελίδα  www.praktiki.auth.gr

Διαδρομή: Σύνδεσηà(στον ιδρυματικό σας λογαριασμό) à Προσωπικά Στοιχεία στη συνέχεια εισαγωγή προσωπικών στοιχείων και επιλογή των θέσεων Πρακτικής Άσκησης, έως πέντε (5) Φορείς Υποδοχής (Οδοντιατρεία) στα οποία θα θέλατε να ασκηθείτε

Παρακαλούμε να διαβάσετε και την επισυναπτόμενη παρουσίαση του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης, όπου αναφέρονται όλες οι διαδικασίες και τα έγγραφα που απαιτούνται.

Ανακοίνωση για πρόσκληση Πρακτικής Άσκησης Οδοντιατρικής Οκτώβριος-Δεκέμβριος

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2022