ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤHN ΕΞΕΤΑΣH TΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΜΙΚΗΣ (ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ, 2022–23)

Αγαπητοί φοιτητές/φοιτήτριες,

Όπως γνωρίζετε, η εξέταση για τα Εργαστήρια της Γενικής Παθολογίας και Παθολογικής Ανατομικής έχει ορισθεί για την Τετάρτη 18 Ιανουαρίου 2023, ώρα 8 π.μ., και θα πραγματοποιηθεί εξ αποστάσεως (online) μέσω e-learning. Η εξέταση αυτή αφορά τους φοιτητές και τις φοιτήτριες Ιατρικής και Οδοντιατρικής που συμμετέχουν στα Εργαστήρια Γενικής Παθολογίας και Παθολογικής Ανατομικής για το χειμερινό εξάμηνο 2022–23 και γίνεται μία φορά και μόνο. Η συγκεκριμένη εξέταση δεν αφορά φοιτητές και φοιτήτριες προηγουμένων ετών που δεν έχουν περάσει το μάθημα.

Προ ολίγου σας εστάλη αναλυτική ανακοίνωση μέσω του συστήματος e-learning, καθώς και η σχετική πρόσκληση Zoom.

Σας ευχόμαστε καλή επιτυχία!

Οι διδάσκοντες του μαθήματος