ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΙΣΗ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ & ΦΟΙΤΗΤΡΙΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ

Αγαπητές φοιτήτριες, αγαπητοί φοιτητές,

Εκ μέρους του Τμήματος Οδοντιατρικής θα θέλαμε να υπενθυμίσουμε σε  όλους τους φοιτητές/φοιτήτριες του Τμήματός μας που επιθυμούν να σιτίζονται στην Πανεπιστημιακή Φοιτητική Λέσχη (και κατά περίπτωση στη Θέρμη, Σταυρούπολη, Αγρόκτημα, Κτηνιατρική)  ότι:

1. θα πρέπει να υποβάλλουν ηλεκτρονικά αίτηση μέσω της ιστοσελίδας www.register.auth.gr, μέχρι την 31η  Δεκεμβρίου 2021 επισυνάπτοντας τα απαραίτητα δικαιολογητικά που είναι αναρτημένα στο site της Π.Φ.Λ. (https://pfl.auth.gr)
  2. όσοι φοιτητές/φοιτήτριες έχουν υποβάλλει αίτηση, αλλά εκκρεμεί η υποβολή των δικαιολογητικών τους, πρέπει να την ολοκληρώσουν άμεσα έως τις 31.12.2021 σύμφωνα με τις οδηγίες που έλαβαν από το ΚΗΔ/ΠΦΛ

Οι δικαιούχοι δωρεάν σίτισης θα ενημερωθούν μέσω των ιδρυματικών λογαριασμών τους και θα μπορούν να παραλάβουν από το γραφείο σίτισης την κάρτα σίτισής τους.

Υπενθυμίζεται ότι η προθεσμία για την υποβολή αίτησης δωρεάν σίτισης και κατάθεσης των δικαιολογητικών είναι η 31.12.2021 και δεν θα δοθεί άλλη παράταση.

Εκ μέρους του Τμήματος Οδοντιατρικής

Ο Πρόεδρος του Τμήματος