ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ – Δήλωση συμμετοχής στο 28ο Συνέδριο της BaSS στην Budva (Μπούντβα) Μαυροβουνίου από τις 25 ως τις 27 Απριλίου 2024

Αγαπητοί συνάδελφοι,

Καθώς η μέρα αναχώρησης για την Budva (Μπούντβα) του Μαυροβουνίου πλησιάζει όλο και περισσότερο, με την ευκαιρία του 28ου Συνεδρίου της BaSS, σας υπενθυμίζουμε ότι το κόστος ΜΕΤΑΒΑΣΗΣ ΜΕ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ θα είναι περίπου στα 100 ευρώ.

Για την εξασφάλιση της συμμετοχής σας, το κόστος πρέπει να καταβληθεί ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ (ΠΡΟΣΟΧΗ : ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ) στην Γραμματεία του Εργαστηρίου Προσθετικής στον 6ο Όροφο της Οδοντιατρικής Σχολής (Δευτέρα – Παρασκευή ώρες 13:00-14:00 κ. Κ. Λαδοπούλου).
Το πούλμαν θα αναχωρήσει την Τετάρτη 24 Απριλίου, από την Οδοντιατρική Σχολή, είσοδος από Αγ. Δημητρίου.
Με εκτίμηση,
Τα μέλη του Ελληνικού Τμήματος της BaSS