Επείγουσα ανακοίνωση-Για τους φοιτητές που ασκούνται στις Κλινικές 4ου έτους Ακίνητης και Κινητής Προσθετικής

Το Εργαστήριο Προσθετικής διενεργεί καταγραφή των ενεργών φοιτητών και των κλινικών εκκρεμοτήτων των κλινικών του 4ου έτους

(μαθήματα: Ακίνητη Προσθετική ΙV, κωδ. 100804C και Κλινική Δεξιοτήτων -Κινητή Προσθετική, κωδ. 100805C).

Οι φοιτητές που ασκούνται στις κλινικές αυτές έχουν λάβει e-mail στον ιδρυματικό τους λογαριασμό μέσω του sis.auth.gr. Μέσω του μηνύματος θα πρέπει να συμπληρώσουν μία φόρμα και να υποβάλουν στοιχεία σχετικά με την κλινική τους άσκηση και το κλινικό στάδιο που βρίσκονται.

Επισημαίνεται ότι η φόρμα αυτή θα συμπληρωθεί μόνο από τους φοιτητές που έχουν ασθενείς στις παραπάνω κλινικές στην παρούσα φάση. Οι φοιτητές που έχουν κάνει ηλεκτρονική δήλωση στα μαθήματα, αλλά δεν έχουν ασθενείς σε εκκρεμότητα, δεν θα τη συμπληρώσουν.

Η άμεση ανταπόκρισή σας είναι επιβεβλημένη. Η συλλογή των στοιχείων θα περατωθεί την Παρασκευή 15.05.2020, στις 15.00.

Eκ του Εργαστηρίου