ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΣΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΤ΄ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2022 ΟΤΙ ΜΑΘΗΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΟΚΛΙΝΙΚΗ ΕΝΔΟΔΟΝΤΙΑ ΙΙΙ-ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΚΑΘΕ ΠΕΜΠΤΗ 15:00-17:00 ΣΤΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ Α΄ΥΠΟΓΕΙΟΥ.
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΝΔΟΔΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΣΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΤ΄ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2022 ΟΤΙ ΜΑΘΗΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΟΚΛΙΝΙΚΗ ΕΝΔΟΔΟΝΤΙΑ ΙΙΙ-ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΚΑΘΕ ΠΕΜΠΤΗ 15:00-17:00 ΣΤΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ Α΄ΥΠΟΓΕΙΟΥ.
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΝΔΟΔΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ