ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΕΝΔΟΔΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΣΑΑ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η κλινική Ενδοδοντολογίας (Ισόγειο αριστερά) θα λειτουργήσει τις επόμενες 4 (τέσσερις) Παρασκευές από 12:00 μέχρι 16:00 μ.μ. (δηλ. μία μεσημεριανή συνεδρία):

14/10/22

21/10/22*

4/11/22

11/11/22

*Ενδέχεται να αναβληθεί λόγω συμμετοχής του προσωπικού στο Πανελλήνιο Συνέδριο Ενδοδοντίας

για μεμονωμένα περιστατικά Ενδοδοντολογίας από τους φοιτητές του 5ου έτους (δηλαδή Θ1 και Θ2 2022-23) και τους φοιτητές επί πτυχίω. Οι διαθέσιμες θέσεις εργασίας είναι 18. Τα ραντεβού θα κλείνονται στην εργαλειοδοσία της Ενδοδοντολογίας κάθε Δευτέρα το πρωί 09:00-11:00 π.μ.

Επιπλέον τις ώρες της ΚΣΑΑ κάθε φοιτητής Θ ή επί πτυχίω στο τμήμα του (Θ1 ή Θ2) θα μπορεί να αντιμετωπίζει μεμονωμένα περιστατικά Ενδοδοντολογίας στην κλινική ΕΝΔΟΔΟΝΤΟΛΟΓΙΑ-ΚΣΑΑ (ισόγειο αριστερά). Τα ραντεβού θα κλείνονται στην εργαλειοδοσία της κλινικής την προηγούμενη μέρα κατά τις ώρες λειτουργίας της ΚΣΑΑ.

Από την Γραμματεία της Ενδοδοντολογίας