Ανακοίνωση μαθήματος ΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗ ΙΙ

Τα φροντιστηριακά μαθήματα στην ΑΚΙΝΗΤΗ ΙΙ θα ξεκινήσουν σύμφωνα με το πρόγραμμα στις 14/3/22, στην αίθουσα Σεμιναρίων Β’ του 1ου υπογείου.

Η παρακολούθηση είναι υποχρεωτική και οι φοιτητές μπορούν να προσέρχονται στο μάθημα με αρνητικό εργαστηριακό έλεγχο για SARSCoV-2  (αρνητικό rapid test 48 ωρών ή αρνητικό μοριακό test 72 ωρών) ή πιστοποιητικό εμβολιασμού ή πιστοποιητικό νόσησης τελευταίων 3 μηνών, προσκομίζοντας κατά την είσοδό τους εκτυπωμένη βεβαίωση ή φωτογραφία βεβαίωσης ή sms, από το σύστημα παρακολούθησης του ΕΟΔΥ ή από τον φορέα στον οποίο διενεργήθηκε ο έλεγχος για SARSCoV– 2 και τη φοιτητική τους ταυτότητα, σύμφωνα με τη σχετική ΚΥΑ και τις οδηγίες της Επιτροπής Ελέγχου Λοιμώξεων του Τμήματος.