Ανακοίνωση σχετικά με την λειτουργία της ΚΣΑΑ για φοιτητές εξαμήνων Θ1-Θ2 (ακ.ετ. 2022-23) και επι πτυχίω φοιτητών

Εκ μέρους του Υπεύθυνου της ΚΣΑΑ, Αναπλ. Καθηγητή κ. Δ. Τορτοπίδη, σας γνωστοποιούμε ότι,

1. Οι φοιτητές των τμημάτων Θ1-Θ2 (2022-23) καλούνται να προσέρχονται στις κλινικές σύμφωνα με το ωρολόγιο Πρόγραμμα με περιστατικό της ΚΣΑΑ ή μεμονωμένο περιστατικό που ανήκει στα γνωστικά αντικείμενα της ΚΣΑΑ (Ακίνητης Προσθετικής και Κινητής Προσθετικής-Οδον.Χειρουργικής-Ενδοδοντολογίας-Περιοδοντολογίας),

2.  Οι φοιτητές επί πτυχίω (2022-23) θα απασχολούνται στις ώρες λειτουργίας της ΚΣΑΑ (των Τμημάτων Θ1-Θ2). Μπορούν να θεραπεύουν ασθενείς της ΚΣΑΑ ή μεμονωμένο περιστατικό που ανήκει στα γνωστικά αντικείμενα της ΚΣΑΑ (Ακίνητης Προσθετικής και Κινητής Προσθετικής-Οδον.Χειρουργικής-Ενδοδοντολογίας-Περιοδοντολογίας), σε 15 Οδοντιατρικές Έδρες μετά από ραντεβού που θα κλείνονται στην Εργαλειοδοσία της κλινικής Ενδοδοντολογίας – ΚΣΑΑ, την προηγούμενη μέρα, αναγράφοντας όνομα ιατρού, βοηθού και αντικειμένου θεραπείας.

Ο Υπεύθυνος της ΚΣΑΑ

Δ. Τορτοπίδης, Αναπλ. Καθηγητής