Η εξέταση του μαθήματος για τους φοιτητές που παρακολούθησαν το μάθημα μέχρι και το εαρινό του 2019 θα γίνει προφορικά την Τετάρτη 20/09 στις 12:00 πμ στον 5ο όροφο του Εργαστηρίου.
Εκ της γραμματείας του Εργαστηρίου
Κουκουτσάκη Κατερίνα
Η εξέταση του μαθήματος για τους φοιτητές που παρακολούθησαν το μάθημα μέχρι και το εαρινό του 2019 θα γίνει προφορικά την Τετάρτη 20/09 στις 12:00 πμ στον 5ο όροφο του Εργαστηρίου.
Εκ της γραμματείας του Εργαστηρίου
Κουκουτσάκη Κατερίνα