ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΤΜΗΜΑ Ι2 ΟΡΘΟΔΟΝΤΙΚΗ III-IV

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΟΡΘΟΔΟΝΤΙΚΗ III – IV

Λόγω της αργίας της 25ης Μαρτίου και την αναβολή των μαθημάτων που πρόκειται να πραγματοποιηθεί λόγω των δημοτικών και περιφερειακών εκλογών καθώς και των ευρωεκλογών, το πρόγραμμα του Ι εξαμήνου για το μάθημα της Ορθοδοντικής III-IV διαμορφώνεται ως εξής:

Οι φοιτητές του τμήματος Ι2 καλούνται να παρουσιασθούν την Παρασκευή 29 Μαρτίου 2019 και ώρα 12:00 – 14:00 στην αίθουσα Σεμιναρίων Β’ του Α’ υπογείου, για να παρακολουθήσουν το Σεμινάριο «Συγκράτηση».

Οι φοιτητές του τμήματος Ι2 καλούνται να παρουσιασθούν την Παρασκευή 10 Μαΐου 2019 και ώρα 12:00 – 14:00 στην αίθουσα Σεμιναρίων Β’ του Α’ υπογείου, για να παρακολουθήσουν το Σεμινάριο «Χειλεο-γναθο-υπερωιο-σχιστίες και άλλες κρανιοπροσωπικές ανωμαλίες».

Οι φοιτητές του τμήματος Ι2 καλούνται να παρουσιασθούν την Παρασκευή 31 Μαΐου 2019 και ώρα 12:00 – 14:00 στην αίθουσα Σεμιναρίων Β’ του Α’ υπογείου, για να παρακολουθήσουν το Σεμινάριο «Ορθοδοντική πρώτες βοήθειες και παρενέργειες κατά την ορθοδοντική θεραπεία».

Από το Εργαστήριο Ορθοδοντικής