Ανακοινώνεται ότι από σήμερα δικαιούστε να κλείνετε ραντεβού για τους επανελέγχους και στα υπόλοιπα τμήματα. Η κράτηση του ραντεβού θα γίνεται με σειρά προτεραιότητας μέσω mail στο koukoutsaki@dent.auth.gr.
Ανακοινώνεται ότι από σήμερα δικαιούστε να κλείνετε ραντεβού για τους επανελέγχους και στα υπόλοιπα τμήματα. Η κράτηση του ραντεβού θα γίνεται με σειρά προτεραιότητας μέσω mail στο koukoutsaki@dent.auth.gr.