ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΠΑΙΔΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ – ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024

Παρακάτω θα βρείτε συνημμένο έγγραφο με την ανακοίνωση για τις εξετάσεις των μαθημάτων του Εργαστηρίου Παιδοδοντιατρικής.

Σας ενημερώνουμε ότι οι εξετάσεις των μαθημάτων Παιδοδοντιατρική Ι και ΙΙ θα πραγματοποιηθούν γραπτά, δια ζώσης, ημέρα Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 08.30-11.00.

Ανάλογα με το πλήθος των φοιτητών που θα δηλώσουν τα μαθήματα, ενδέχεται να διαχωριστείτε σε 2 ή 3 αίθουσες.

Τα θέματα των εξετάσεων θα είναι ερωτήσεις ανάπτυξης ή/και ερωτήσεις πολλαπλών επιλογών.

ΠΡΟΣΟΧΗ! Μετά από απόφαση της Συνέλευσης του Τμήματος, μπορούν να συμμετέχουν στις εξετάσεις του μαθήματος “Παιδοδοντιατρική ΙΙ” ΜΟΝΟ οι φοιτητές  που έχουν ολοκληρώσει την Κλινική άσκηση της Παιδοδοντιατρικής.

Ιανουάριος 2024-Ανακοίνωση Εξετάσεων